Byłam ostatnio u koleżanki i oglądałyśmy zdjęcia z jej wesela, które było dwa lata temu. Wesele było w uroczej miejscowości Mińsk Mazowiecki. Cóż to był za ślub! Pamiętam że całą noc przed nie spała, pisałyśmy do siebie wiadomości – ja żeby ją uspokoić, a ona żeby się wygadać, chyba było jej to wtedy bardzo potrzebne.
I tak oglądając zdjęcia i wspominając tamten dzień doszłyśmy do wniosku, że profesjonalny fotograf ślubny to podstawa udanych pamiątek z tego dnia.

 

Bo teraz, po upływie dwóch lat nie wyciągnęłyśmy kartek z życzeniami, nie włożyłyśmy płyty do odtwarzacza tylko wyciągnęłyśmy album i popijając pyszną kawą kartkowałyśmy zdjęcie za zdjęciem śmiejąc się z tamtych chwil przerażenia i zwątpienia. Czas jakby się zatrzymał a my przeżywałyśmy tamten dzień na nowo.
Fotografia ślubna ma w sobie pewien rodzaj magii, który powoduje, że zdjęcia są niepowtarzalne. Panna młoda wygląda przepięknie, pan młody jest przystojniejszy niż boski Brad Pitt i oczywiście uśmiechnięte twarze gości – takie zdjęcia aż chce się oglądać. A profesjonalny fotograf ślubny potrafi takie uczucia wydobyć i uwiecznić na zdjęciach.