W zeszłym roku byłam na weselu u znajomych. Oczywiście standard: kościół, potem sala weselna, obiad, orkiestra, kamerzysta. Jak wszędzie. Ale jako że wesele odbywało się latem, cześć zabawy odbywała się na świeżym powietrzu. Wokół nas krążył po niebie specjalny dron do filmowania. Nawet nie zdawałam sobie sprawy ze technologia poszła już do przodu i taka opcja jest dostępna dla zwykłych “śmiertelników”.

 
Niedawno przyjaciele pokazywali zdjęcia z drona. Niesamowite jak dokładne są te zdjęcia! Ile szczegółów pokazują, a perspektywa zdjęć z góry spowodowała, że są ona naprawdę wyjątkowe i znajomi mają świetną pamiątkę.
Przy każdej okazji zaczęłam przeglądać w sklepach drony. Dowiedziałam, że ten który był na weselu to specjalny dron dla fotografa: ma odpowiednią ostrość, ustawienia, czas pracy dostosowane do warunków w jakich odbywają się weselach. Kupiłam z ciekawości jeden z tych przeciętnych, aby sprawdzić czy taki też może robić fajne fotki. Powiem Wam, że Warszawa z lotu ptaka jest jeszcze ładniejsza niż w rzeczywistości. Zdjęcia z drona wyszły niesamowite a niedzielne popołudnie uroczo spędzone w towarzystwie narzeczonego.
Na swój ślub też kupimy takiego drona!