Ślub to jeden z ważniejszych dni naszego życia. Miesiące przygotowań aby ten jeden dzień był taki, jak powinien. Taki, jaki sobie wymarzyliśmy. I kiedy po latach nasze wspomnienia nieco zblakną, ten wspaniały dzień pomoże nam utrwalić fotograf ślubny.
Fotograf zadba aby panna młoda na każdym ujęciu miała perfekcyjną fryzurę lub uśmiechniętą minę a pan młody był męski i przystojny niczym Brad Pitt. Fotografia ślubna ma to do siebie, że to fotograf wybiera ujęcie, miejsce, wydarzenie. Po to cały dzień chodzi za nami krok w krok i pstryka mnóstwo zdjęć aby potem móc wybrać z nich te najładniejsze i nam pokazać. Abyśmy mieli wyjątkową pamiątkę.

 
Ostatnio byłam na weselu u koleżanki. Wesele było na Kujawach. Bydgoszcz to miasto, które dla mnie jest połączeniem starych brudnych kamienic z nowoczesnymi budynkami. Tam fotograf ślubny tak sprytnie wymyślił całą sesję zdjęciową i sposób przekazania na zdjęciach państwa młodych, że do dzisiaj nie mogę się nadziwić że tak się da – sama w życiu nie wpadłabym na połowę jego pomysłów uchwycenia szczęścia państwa młodych.
Kreatywność to klucz do sukcesu w przypadku fotografii ślubnej. Nie zapominajmy o tym.