Wiosna, lato – sezon wesel i zabaw. A jak wesele to musi być sukienka, garnitur, goście, sala weselna, A jak to wszystko jest to trzeba to uwiecznić więc dochodzimy do tematu: fotograf z kamerzystą.
Każdy z nas chciałby po latach wrócić do tego pięknego i wyjątkowego dnia jakim był nasz ślub. Warto zaopatrzyć się w dobrych fachowców1), który zrobią nam przepiękne fotografie i nakręcą śliczny film z naszego wesela. Dzisiaj coraz modniejsze są teledyski ślubne. Praktycznie każdy kamerzysta ma je już w swojej ofercie. To bardzo fajny pomysł na krótkie streszczenie kilkugodzinnego filmu, taki zwiastun. Jak dla mnie bomba pomysł.

 

A sesje? Narzeczeńska, weselna? Je też trzeba gdzieś zrobić. Fajnym miejscem jest Lublin, a konkretniej zamek. Zdjęcia w tle gotyckich murów będą naprawdę fajna pamiątką. Łódź również może pochwalić się fajnymi miejscami na sesje. Palmiarnia łódzka, Księży Młyn, park Łagiewniki – to jedne z wielu propozycji gdzie możemy umówić się z fotografem i zrobić naprawdę wspaniałą pamiątkę na lata.
Kamerzysta i fotograf to mus na weselu albo chociaż jeden z nich – szkoda byłoby po latach, jak już będziemy pomarszczeni i starzy nie móc sięgnąć po zdjęcia i obejrzeć je aby jeszcze raz przeżyć ten wspaniały dzień.