Sezon weselny powoli się rozpędza aby uderzyć ze zdwojoną siłą w czerwcu i utrzymać taką pozycję aż do późnych dni września. Tak jest co roku, więc dlaczego tym razem miałoby być inaczej? W zeszłym roku województwem gdzie najwięcej par powiedziało sobie tak było województwo wielkopolskie. Tam, fotograf na ślub zamawiany jest z trzyletnim wyprzedzeniem. Ciekawe jak będzie tym razem? Czy Wielkopolska znowu stanie na podium?
Poznań i okolice są terenami bardzo zielonymi i świeżymi. Fotograf na wesele nie ma problemu z wyborem miejsca sesji zdjęciowej, zwłaszcza w tak pięknym okresie jakim jest wiosna-lato. Może to skłania przyszłych małżonków, aby właśnie tam powiedzieć sakramentalne „tak”?

 
Fakt faktem, że fotograf na ślub to jedno z ważniejszych decyzji jaką będą musieli podjąć przyszli państwo młodzi. To jakie zrobi zdjęcia, w jaki sposób uwieczni ten dzień będzie z nimi do końca ich wspólnego życia więc warto chyba się postarać i wybrać naprawdę dobrego fotografa. Potem będziemy mogli mieć pretensje niestety tylko do siebie. Im bardziej doświadczony tym więcej może wnieść w nasz ślub – np. pomoże w wyborze miejsca na sesję. A Wielkopolska i jej przepiękne zielone tereny na pewno w tym nie zaszkodzą.