Która z nas nie chciałaby mieć w szufladzie zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej gdzie wygląda jak milion dolarów: z pięknym makijażem, fryzurą i scenerią jak z bajki. Pewnie co druga kobieta podniesie rękę. Ja tak. Chciałabym mieć taką pamiątkę i wrócić do niej jak już będę stara i pomarszczona. To też bardzo fajny pomysł na prezent.
Na urodziny, na wieczór panieński, bez okazji – każdy moment jest dobry.

 

Studio i fotografa też można wynająć, nie trzeba być zawodowcem. Praktycznie w każdym mieście jest studio fotograficzne do wynajęcia. A w takim studio wszystko wydaje się lepsze: biały jest bielszy, zielony jest bardziej intensywny, my na co dzień takie piękne tutaj jesteśmy jeszcze ładniejsze. Ceny wynajmu studia fotograficznego to wydatek rzędu 40zł za godzinę ale jeżeli chcemy mieć profesjonale zdjęcia warto wynająć też fotografa – a tu już potrzeba trochę więcej pieniędzy.
Warto jednak raz na jakiś czas zaszaleć, znaleźć studio fotograficzne do wynajęcia i popstrykać sobie fotki. Pamiątka bezcenna na przyszłość, na długie zimowe wieczory z wnukami na kolanach. Więc nie pozostaje nam nic innego jak zaopatrzyć się w album i pstrykać, pstrykać i jeszcze raz pstrykać.